Darmowa pożyczka dla rolników. Gdzie możesz ją dostać?

Materiał informacyjny
Prowadzisz gospodarstwo rolne i potrzebujesz szybkiej pożyczki na pilne potrzeby? Nie przejmuj się, na rynku działają firmy pożyczkowe, których oferta przeznaczona jest dla wszystkich grup zawodowych, w tym rolników. Wystarczy spełnić kilka warunków.

Czasem szybka pożyczka przez internet to najlepszy sposób, by wyjść z chwilowych kłopotów finansowych. Złożenie wniosku trwa kilka chwil, a jeśli zwrócisz pieniądze w wymaganym czasie, nie poniesiesz żadnych kosztów. Takie formy finansowania cieszą się rosnącą popularnością wśród Polaków. Jak to działa?

Darmowe pożyczki online – czy rolnik może je dostać?
Jeśli kiedykolwiek ubiegałeś się o kredyt gotówkowy, być może wiesz już, że banki niechętnie udzielają ich osobom prowadzącym gospodarstwa rolne. Wynika to z faktu, że rolnicy to specyficzna grupa zawodowa – ich zdolność kredytowa jest trudna do określenia z powodu m.in. zależności przychodów od koniunktury rynkowej. Alternatywą może być szybka pożyczka online. Ta metoda finansowania pozwala na uzyskanie niewielkiej kwoty w krótkim czasie.

Taką pożyczkę może uzyskać każdy, kto ukończył 20. rok życia i nie ma zaległości w spłacaniu innych zobowiązań finansowych. Możesz zaciągnąć ją na specjalnych warunkach. Renomowana firma pożyczkowa ViaSms.pl zapewnia darmową pożyczkę dla nowych klientów w wysokości do 1500 zł. Jeśli spłacisz ją w terminie (30 dni), oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, bez spłaty odsetek i ponoszenia innych kosztów.

W jaki sposób uzyskać darmową pożyczkę online?
Aby złożyć wniosek, należy wypełnić formularz na stronie firmy pożyczkowej. Zazwyczaj, poza podstawowymi danymi (imię i nazwisko, adres, numer telefonu), trzeba wpisać również swój numer PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego. Następnie wykonujemy przelew w wysokości 1 grosza na podane konto – w ten sposób firma zweryfikuje podane przez nas dane. Teraz wystarczy poczekać na decyzję. Jeśli nie zostanie nam przyznana wnioskowana kwota, być może otrzymamy propozycję pożyczenia niższej kwoty.

Pożyczki dla zadłużonych rolników
Pamiętaj, że szybka pożyczka do dobre rozwiązanie tylko w sytuacji, gdy jednorazowo brakuje ci pieniędzy i masz pewność, że zwrócisz całość w wyznaczonym terminie. Nie pożyczaj, jeśli zamierzasz opłacać w ten sposób swoje regularne zobowiązania, np. rachunki i nie masz pewności czy (lub kiedy) na twoje konto wpłyną środki, dzięki którym uregulujesz zobowiązanie. Nie spłacaj też w ten sposób innych pożyczek lub kredytów. To pierwszy krok do tego, by wpaść w pętlę zadłużenia, a w dodatku – z powodu opóźnień w spłatach i uruchomienia procedury windykacyjnej – koszty pożyczki będą o wiele wyższe, niż zakładałeś na początku. Takie postępowanie skutkuje również obniżeniem wiarygodności dłużnika, co sprawi, że w przyszłości zaciągnięcie kredytu lub pożyczki na dowód może okazać się trudne lub nawet niemożliwe.

Darmowe pożyczki online - czy jest się czego obawiać?
Oferty pożyczek udzielanych bez oprocentowania i innych opłat mogą budzić naszą podejrzliwość, ale niesłusznie. Dzięki tak atrakcyjnej ofercie firma pozyskuje nowych klientów (pamiętajmy, że darmowa pożyczka jest oferowana tylko osobom, które składają wniosek po raz pierwszy) i liczy na to, że w przyszłości również będą oni korzystać z jej usług. Internetowe pożyczki to nowoczesna forma finansowania w sektorze pozabankowym. Taka droga ich udzielania gwarantuje ograniczenie formalności do minimum, a co za tym idzie - skrócenie czasu oczekiwania na decyzję i przelanie pieniędzy na konto wnioskodawcy w najszybszym możliwym terminie.

Nie bójmy się ukrytych dodatkowych opłat czy nagłej zmiany warunków. Sprawdźmy dokładnie firmę w internecie – poczytajmy branżowe fora, blogi i serwisy internetowe. Warto zapytać, czy ktoś ze znajomych lub rodziny nie korzystał z jej usług. Przyjrzyjmy się samej stronie firmy. Warunki udzielenia pożyczki i termin jej spłaty powinny być przejrzyste i nie budzić żadnych wątpliwości. Trzymając się tych zasad, możesz bez obaw złożyć wniosek o pierwszą pożyczkę za darmo. Więcej informacji na temat pożyczek udzielanych za 0 złotych znajdziesz w artykule Pożyczka za darmo – jak skorzystać z darmowej pożyczki online?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!