Nowy numer dodatku Strefa Agro - wrzesień 2017. Co w nim?

job
Już niebawem ukaże się kolejne ogólnopolskie wydanie magazynu Strefa AGRO. Znajdziecie w nim m.in. rozmowę z wiceministrem rolnictwa. Co jeszcze czeka nas w tym wydaniu?

Nowy numer „Strefy AGRO” wychodzi już w czwartek, 14 września.
Co czeka nas w tym wydaniu?

  • Wywiad z Ryszardem Zarudzkim, wiceministrem rolnictwa o unijnych dopłatach, nowych zadaniach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (po zmianach w agencjach rolnych) i ośrodków doradztwa dla rolników.
  • Młodzi na wsi. Nowocześni, obywatele świata, dobrze wykształceni, biznesmeni. Dzięki nim wizerunek polskiego rolnika bardzo się zmienił.
  • Stan upraw. Czy Polska pożegnała się z suszą rolniczą? Kolejne problemy - tym razem z odprowadzaniem nadmiaru wody z pól.

**

Ty też możesz otrzymać to wydanie! Zamów prenumeratę magazynu.**

Wystarczy opłacić koszt przesyłki
Jeśli chcesz otrzymać aktualne wydanie Strefy Agro bezpośrednio do domu, wykonaj przelew na kwotę 3,50 zł (koszt przesyłki wydania) na poniższe dane: Polska Press sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, nr konta: 39 1140 1010 0000 5438 0600 1001. W temacie przelewu wpisując „Koszt wysyłki – Strefa Agro” oraz adres, na który mamy wysłać magazyn. Przykładowa treść tematu przelewu to: Koszt wysyłki – Strefa Agro, Jan Nowak, ul. Wiosenna 12, 00-940 Warszawa

Możesz od razu zapłacić za kilka kolejnych wydań magazynu wpłacając wielokrotność kwoty 3,50 zł, czyli np. za dwa kolejne wydania wpłacając kwotę 7 zł.

Lub zamówić wydanie PDF
Jeśli chcesz otrzymać wydanie elektroniczne (pdf) wyślij
e-mail na adres [email protected]
w temacie maila wpisując:
Zamówienie - Strefa Agro oraz imię i nazwisko.

Zapraszamy do prenumerowania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefaagro.pl Strefa Agro