Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze, jak zawsze przyciągnęły miłośników dobre, zdrowego jedzenia. Już po raz piąty w Zielonej Górze

Mariusz Kapała / GL

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/107] Następne

Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze. Smacznie, zdrowo i ekologicznie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze, jak zawsze przyciągnęły miłośników dobre, zdrowego jedzenia. Już po raz piąty w Zielonej Górze mogliśmy zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców z całego kraju.

Oleje, ryby, pasty, sery. Wszystko wysokiej jakości. Tradycyjnie już zaproszeni zostali głównie mali i średni producenci jedzenia, którzy stosują tradycyjne i ekologiczne metody produkcji swoich wyrobów. Hala CRS na dwa dni (6-7 października) zmieniła się w kulinarny raj.



Mogliśmy próbować, wąchać i oczywiście kupować, ale nie tylko. Targi Dobrego Jedzenia, to także możliwość uczestnictwa w pokazach kulinarnych zaproszonych gości. Tym razem gościem specjalnym był kucharze pochodzący z Zielonej Góry - Grzegorz Łapanowski. Warto dodać, że od tego roku targi mają rozszerzoną nazwę i od teraz to V Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia i Życia. Podczas tej edycji pojawiły się też firmy związane nie tylko z naturalnym jedzeniem, ale także z bio kosmetykami, bio tekstyliami i bio odżywkami. Jak było na V Ogólnopolskich Targach Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze? Zobaczcie naszą galerię.

Jak było? Zobaczcie naszą galerię zdjęć.


Polecamy