Strefa Agro. Rolnicy i sołtysi w Brukseli - wideorelacja. Europoseł o dopłatach i działaniach dla wsi

Marzena Ślusarz
Marzena Ślusarz
Rolnicy i sołtysi na wycieczce w Brukseli. Wypadki w gospodarstwach rolnych. Rekordowe święto wina w Sandomierzu. Zaglądamy do Winnicy Nobilis. Europoseł Adam Jarubas o planach budżetowych Unii Europejskiej - jakie dopłaty i działania dla naszych wsi? Oglądaj program Strefa Agro.
Trzy dni spędzili laureaci pierwszych miejsc w powiatach w akcji Rolnik Roku 2019 i Sołtys Roku na wycieczce w Brukseli. Wycieczka była nagrodą w konkursie Mistrzowie Agro. Zwiedzili najpiękniejsze miejsca i Parlament Europejski. Na wyjazd zaprosił europoseł Adam Jarubas. ZOBACZ RELACJĘ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>Tak uczestnicy, jak i sami organizatorzy podkreślali, że wycieczce towarzyszyła wyjątkowa atmosfera. Rolnicy i sołtysi mieli okazję, by po ciężkim sezonie zrelaksować się i oderwać od gospodarskich prac.

Rolnicy Roku i Sołtysi Roku 2019 ze Świętokrzyskiego w Bruks...

Świętokrzyski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do końca października przyjmował wnioski od kół gospodyń wiejskich o dotację. Grupy mogły otrzymać od trzech do pięciu tysięcy w zależności od liczby członków. Sprawdziliśmy, ile kół z każdego powiatu wystąpiło o pomoc i o jaką kwotę wnioskują. ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>

Świętokrzyskie koła gospodyń wiejskich biorą kasę. Zobaczcie...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wysokie dopłaty do węgla – kończy się termin składania wniosków

Wróć na strefaagro.pl Strefa Agro