A oto harmonogram szkoleń, które prowadzić będzie Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:
- Nowinka - Gminny Ośrodek Kultury (4 marca, godz. 9)
- Bargłów Kościelny - sala konferencyjna Urzędu Gminy (4 marca, godz. 12)
- Sztabin - sala konferencyjna Urzędu Gminy (5 marca, godz. 9)
- Żarnowo Drugie - Gminny Ośrodek Kultury w Żarnowie Drugim (5 marca, godz. 12)
- Lipsk - Gminny Ośrodek Kultury (6 marca, godz. 10)
- Płaska - Świetlica Wiejska w Płaskiej (6 marca, godz. 13)
- Augustów - Biuro Powiatowe ARiMR w Augustowie (8 marca, godz. 10)
- Zawady – sala widowiskowa przy UG w Zawadach (4 marca, godz. 9)
- Tykocin – sala Remizy Strażackiej w Tykocinie (4 marca, godz. 12)
- Czarna Białostocka;Supraśl; Wasilków; Zabłudów (5 marca, godz.10)
- Gródek – sala GOK w Gródku (6 marca, godz.9)
- Michałowo – sala GOK w Michałowie (6 marca, godz. 12)
- Choroszcz; Dobrzyniewo D. – PIR w Porosłach (7 marca, godz. 10)
- Łapy; Suraż– Łapy, Ośrodek Przedsiębiorczości w Łapach (11 marca, godz. 9)
- Poświętne - sala Ochotniczej Straży Pożarnej (11 marca, godz.12)
- Turośń Kościelna; Juchnowiec – sala konferencyjna UG w Turośni Kościelnej (12 marca, godz. 10)
- Gminy Ośrodek Kultury w Boćkach (26 luty, godz.10)
- Gminy Ośrodek Upowszechniania Kultury w Kalnicy (4 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy Wyszki (5 marca, godz.10)
- Urząd Gminy Orla (6 marca, godz.10)
- Urząd Gminy Bielsk Podlaski (7 marca, godz. 10)
- Grajewo - Centrum Tradycji Mleczarstwa-Muzeum Mleka ul. Konstytucji 3 Maja (7 marca, godz. 10)
- Urząd Miejski w Rajgrodzie ul. Warszawska 32 ((8 marca, godz.10)
- Urząd Gminy Radziłów ul. Plac 500-lecia 14 (11 marca, godz. 10)
- Urząd Miejski w Szczuczynie ul. Plac 1000-lecia 23 (12 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy Wąsosz ul. Plac Rzędziana 8 (13 marca, godz. 10)
- Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Grajewie ul. Elewatorska 10 (14 marca, godz. 10)
- Siedziba Biura Powiatowego ARiMR w Hajnówce, ul. Piłsudskiego 10 (18 marca, godz. 10)
- Centrum Turystyki i Kultury Hładyszka w Kleszczelach (11 marca, godz.9)
- Urząd Gminy w Czeremsze (11 marca, godz. 13)
- Świetlica wiejska w Czyżach (12 marca, godz. 10)
- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dubiczach Cerkiewnych (12 marca, godz. 13)
- Gminne Centrum Kultury w Dubinach (13 marca, godz. 10)
- Gminny Ośrodek Kultury w Narewce (14 marca, godz.10)
- Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi (14 marca, godz. 13)
- Sala Centrum Kultury Gminy Kolno w Czerwonem (6 marca, godz.10)
- Świetlica w Lachowie (7 marca, godz.10)
- Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Płocku (12 marca, godz.10)
- Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Turośli (13 marca, godz. 10)
- Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Stawiskach (14 marca, godz.10)
- Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowie (14 marca, godz. 12.30)
- Gmina Wizna - Urząd Gminy - Sala Konferencyjna Wizna Pl. Raginisa 35 (4 marca, godz. 10)
- Gmina Zbójna -Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej, ul. Łomżyńska 44 (5 marca, godz. 10)
- Gmina Piątnica- Gminny Ośrodek Kultury, Piątnica ul. Szkolna 25 (6 marca, godz. 10)
- Gmina Nowogród -Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Nowogród, ul. Łomżyńska 13 (7 marca, godz. 10)
- Gmina Łomża- Sala Konferencyjna przy Bibliotece Publicznej , Podgórze ul. Łomżyńska 30 (8 marca, godz. 10)
- Gmina Jedwabne-Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Jedwabne ul. Piękna 8 (11 marca, godz.10)
- Gmina Miastkowo - Gminny Ośrodek Kultury Miastkowo ul. Łomżyńska 25/1 (12 marca, godz.10)
- Gmina Przytuły - Świetlica Wiejska Przytuły ul. Lipowa 1 (13 marca, godz.10)
- Gmina Śniadowo- Gminny Ośrodek Kultury Śniadowo, ul. Ostrołęcka 13 (14 marca, godz. 10)
- Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Jaświłach (26 lutego, godz. 10)
- Trzcianne - Gminny Ośrodek Kultury /Trzcianne, ul. Wojska Polskiego 10 (5 marca, godz. 10)
- Krypno - Biblioteka Publiczna /Krypno Kościelne 23B (28 lutego, godz. 10)
- Knyszyn - Gminny Ośrodek Kultury /Knyszyn, ul. Rynek 39 (15 marca, godz. 10)
- Mońki - Moniecki Ośrodek Kultury /Mońki, ul. Białostocka 25 (8 marca, godz. 10)
- Goniądz - Gminny Ośrodek Kultury /Goniądz, ul. Stary Rynek 23 (6 marca, godz. 10)
- Jasionówka - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki /Jasionówka, ul. Rynek 19 (7 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy w Gibach (11 marca, godz. 10)
- Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Krasnopolu (12 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy w Sejnach (13 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy w Puńsku (14 marca, godz. 10)
- Grodzisk Biblioteka Gminna ul. 1 Maja 6 (26 lutego, godz. 10)
- Siemiatycze, sala PZDR ul. Pałacowa 12 (28 lutego, godz. 10)
- Nurzec Stacja Sala Urzędu Gminy ul. Żerczycka 33 (1 marca, godz. 10)
- Dziadkowice GOK Kąty 22 (5 marca, godz. 10)
- Milejczyce Świetlica Wiejska ul. 3 Maja 44 (8 marca, godz. 10)
- Perlejewo Remiza Strażacka - (13 marca, godz. 10)
- Ul. Solidarności 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka (7 marca, godz. 13)
- Kino Kometa , ul. Plac Kościuszki 13, Suchowola (7 marca, godz. 10)
- Starostwo Powiatowe w Sokółce (sala konferencyjna), Ul. Józefa Piłsudskiego 8 (11 marca, godz. 10)
- Przerośl, ul. Rynek 11 (1 marca, godz. 10)
- Filipów, ul. Garbaska 2 (1 marca, godz.12)
- Suwałki, ul. Świerkowa 45 (5 marca, godz. 10)
- Szypliszki, ul. Suwalska 21 (5 marca, godz. 12)
- Wiżajny, ul. Wierzbołowska 3 (6 marca, godz. 10)
- Jeleniewo, ul. Sportowa 1 (8 marca, godz. 10)
- Rutka-Tartak, ul. Szkolna 1 (8 marca, godz. 12)
- Raczki, Plac Kościuszki 15 (13 marca, godz. 10)
- Bakałarzewo, ul. Młyńska 11 ((13 marca, godz. 12)
- Klukowo - sala konferencyjna GOK w Klukowie (1 marca, godz. 10)
- Nowe Piekuty - sala konferencyjna Urzędu Gminy (4 marca, godz. 10)
- Czyżew - sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy (5 marca, godz. 10)
- Wysokie Mazowieckie - sala konferencyjna Urzędu Gminy (6 marca, godz. 10)
- Kulesze Kościelne - remiza OSP (7 marca, godz. 10)
- Ciechanowiec - sala konferencyjna Urzędu Miasta (27 lutego, godz. 10)
- Szepietowo - sala konf. GOK w Szepietowie (11 marca, godz. 10)
- Sokoły - sala konferencyjna Urzędu Gminy (12 marca, godz. 10)
- Kobylin Borzymy - sala konferencyjna Urzędu Gminy (13 marca, godz. 10)
- Urząd Gminy w Kołakach Kościelnych (5 marca, godz. 11)
- Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie (6 marca, godz. 11)
- Urząd Gminy w Rutkach (7 marca, godz. 11)
- Gmina Zambrów - Pęsy Lipno - w trakcie uzgodnienia (8 marca, godz. 11)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?