V Edycja "Centralnych Targów Rolniczych" w Ptak Warsaw Expo

Materiał informacyjny Ptak Warsaw Expo
Udostępnij:
W dniach 26.11.2021 – 28.11.2021 Ptak Warsaw Expo zaprasza klientów z branży rolniczej na V Edycję "Centralnych Targów Rolniczych". To jedyne na taką skalę wydarzenie dla sektora rolniczego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Centralne Targi Rolnicze to wydarzenie targowe skupiające się na: prezentacji rozwiązań, produktów i usług sektora agro, zawiązywaniu dyskusji wśród klientów branżowych, wymianie wiedzy oraz rozwoju start-upów. Na wizytujących czekają liczne premiery produktowe, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, konferencje i panele dyskusyjne, a także spotkania z youtuberami.

V Edycja

Targi będą podzielone na 6 salonów z których każda to oddzielna strefa tematyczna. Znajdziemy tutaj:

  • Salon techniki rolniczej – Jest to największa strefa targów, zaprezentowane zostaną tutaj maszyny, urządzenia i rozwiązania dla rolnictwa
  • Salon usług specjalistycznych – Tu odwiedzający będzie mógł przebierać w szerokiej gamie usług wspierających produkcję, przetwórstwo, sprzedaż, dystrybucję towarów rolno spożywczych jak i ofert instytucji finansujących agrobiznes
  • Salon środków do produkcji rolnej – To tutaj będzie można zobaczyć nawozy, środki ochrony roślin, pasze, materiał siewny oraz ofertę firm z zakresu hodowli zwierząt.
  • Salon narzędzi i części zamiennych – dedykowany jest szerokiej gamie części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych oraz narzędziom wykorzystywanym w gospodarstwach rolnych
  • Salon Start-Up – Poświęcony jest start-upom sektora rolniczego, nastawiony jest on na prezentacje innowacyjnych rozwiązań ku podniesieniu efektywności oraz ergonomii zabiegów agro-technicznych.
  • Salon środków do produkcji zwierzęcej – tu znajdziemy: budownictwo inwentarskie, techniczne wyposażenie budynków inwentarskich, urządzenia do produkcji pasz, pasze, materiał genetyczny, a także firmy zajmujące się skupem zwierząt.

W trakcie trwania targów, odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję na wzięcie udziału w konferencji traktującej o rynku i uprawie kukurydzy. Podczas 90-minutowego panelu omówione zostaną 3 tematy:

  1. Rynek nasion kukurydzy w Polsce – na którego temat wypowie się Dr Roman Warzecha – Przewodniczący Komisji ds. rejestracji odmian kukurydzy
  2. Precyzyjne Rolnictwo – o którym opowie nam Pan Kamil Szymańczak
  3. Nowe technologie uprawy kukurydzy i jej efekty – temat wyczerpie Pan Tadeusz Szymańczak, Rzecznik Prasowy PZPRZ

W trakcie trwania wydarzenia odbędą się również zawody w podnoszeniu ciężarów – 27.11.2021 godzina 12:00 – Puchar Polski Strongman 2021.

Centralne Targi Rolnicze to świetna platforma do nawiązania kontaktów biznesowych i wewnątrz-branżowego dialogu. Zawitaj do nas aby wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom.

Zarejestruj się już teraz!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Strefa Agro