Weź udział w konkursie KRUS „Moja Wizja Zero” i wygraj nagrody!

Materiał informacyjny KRUS
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk podczas inauguracji konkursu „Moja Wizja Zero”
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk podczas inauguracji konkursu „Moja Wizja Zero”

Weź udział w konkursie „Moja Wizja Zero” i wygraj cenne nagrody!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza młodzież w wieku od 13 do 21 lat do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym.

Na zgłoszenia KRUS czeka do 31 października 2022 r. Do wygrania cenne nagrody, m.in. nagrody pieniężne o wartości 4.500 tys. zł, drony z kamerą, kamery sportowe, tablety.

Regulamin konkursu oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na: https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/.

Obejrzyj animację o konkursie!

Organizatorem IV Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, Fundacja PGE.

Tu podaj tekst alternatywny

Zobacz także relację z inauguracji konkursu z udziałem Wicepremiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka oraz Prezes KRUS dr Aleksandry Hadzik - https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/artykul/wizja-zero-czyli-bez-wypadkow-i-chorob-zawodowych-rolnikow/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefaagro.pl Strefa Agro
Dodaj ogłoszenie