Rolnik Szuka Żony 5: fani programu w tej edycji mają wyjątkowego pecha. Najpierw odwołano emisję odcinka 30 września z powodu Mistrzostw Świata w siatkówce. 14 października również trzeba było obejść się smakiem, gdyż zamiast programu, TVP 1 emitowała mecz Polska-Włochy. To nie koniec kłopotów fanów Rolnik Szuka Żony 5. W najbliższą niedzielę również emisja odcinka nie odbędzie się zgodnie z planem.

Rolnik Szuka Żony 5 cieszy się ogromną popularnością, a po emisji każdego odcinka, twórcy chwalą się rekordami oglądalności. Pomimo milionów widzów zasiadających niedzielnym wieczorem przed telewizorem, TVP 1 nie wyemituje odcinka programu o czasie w kolejną niedzielę (21 października). Dlaczego nie będzie punktualnie Rolnik Szuka Żony 5?

Czy Rolnik Szuka Żony 5 będzie 21 października 2018?

Niedziela, 21 października, to dzień, w którym odbywają się wybory samorządowe.

Jak zwykle w TVP 1 będziemy mogli tego dnia oglądać wieczór wyborczy. Zgodnie z obecnym planem, nowy odcinek Rolnik Szuka Żony 5 ma być wyemitowany po zakończeniu wieczoru wyborczego, 20 minut później w stosunku do zwykłej pory emisji. Czy jednak 21 października o 21:35 Rolnik Szuka Żony 5 rzeczywiście zostanie wyemitowany? Może się okazać, że fani programu będą musieli poczekać na nowy odcinek aż do niedzieli 28 października – jeśli np. zostanie złamana cisza wyborcza lub z jakichś innych ważnych powodów wieczór wyborczy w TVP 1 się przedłuży.

ROLNIK SZUKA ŻONY: Który mógłby być twoją druga połówką? Sprawdź to w naszym quizie miłosnym!

Podsumowując, fani Rolnik Szuka Żony 5 mają wyjątkowego pecha. Możliwe, że aż 3 odcinki nie zostaną wyemitowane w terminie:

  • 30 września - wtedy nie było Rolnik Szuka Żony 5 z powodu meczu Polska - Brazylia w Mistrzostwach Świata w siatkówce
  • 14 października - nie było Rolnik Szuka Żony 5 z powodu meczu Polska - Włochy w Lidze Narodów
  • 21 października - jeśli wieczór wyborczy czymś nas zaskoczy, może się zdarzyć, że TVP 1 odwoła emisję Rolnik Szuka Żony 5. Jeśli nie, odcinek zostanie wyemitowany z opóźnieniem.